اهمیت نسبت متن به کد در دستگاه لیزر

نسبت متن به کد دستگاه لیزر ( Text to HTML ) چیست؟

هر سایتی اندازه مشخصی کد نویسی در زیرساخت دستگاه لیزر خود و میزان مشخصی نوشته و محتویات ظاهرا دارد . نسبت متن دستگاه لیزر به کد ( Text to HTML ) به عبارتی نسبت نوشته بکار رفته دستگاه لیزر در یک صفحه به کد نوشته شده برای نمایش به عبارتی صفحه است .
نسبت متن به کد ( Text to HTML ) ایده آل چقدر است؟

یک نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) ایده آل عددی میان 25 تا 70 است . این نسبت اندازه متن صریح از محتوا به مجموع کد HTML , تصاویر و اطلاعات نهفته در صفحه است . در حالتی‌که توجه کرده باشید سایت‌هایی که در نتایج گوگل رتبه‌های مناسبی دارا‌هستند معمولا محتوای قابل مشاهده متعددی در خود دارا هستند . دستگاه لیزر این دستور بعد از تکثیر آپ دیت جدید گوگل به نام پاندا که اهمیت بیشتری برای محتویات دستگاه لیزر سایت‌ها قائل شده‌است , بیشتراز پیش جلوه می کند .
تاثیر نسبت متن به کد ( Text to HTML ) بر دستگاه لیزر

در محاسبه فاکتورهای مرتبط با دستگاه لیزر از حیث موتورهای جستجو نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بطور بدون واسطه تاثیری ندارد البته بر روی دستگاه حکاکی لیزری است که می‌توانند نتایج بهتری را برای شما در موتورهای جستجو به همراه داشته باشند . در واقع شما با رعایت موارد ذیل تجربه کاربری ( UX ) وب سایت خود را بهبود می‌دهید .

پارامترهای مرتبط با نسبت متن به کد ( Text to HTML ) عبارتند از :

اهمیت به بازدیدکنندگان : صفحاتی که نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) آنها بالاتر است به حیث برای بازدیدکنندگان قابل فهم‌تر و خواناترند . از دید موتورهای کاوش چنین سایتی برای آسایش بازدیدکنندگان طراحی شده است و نه خوشامد موتورهای جستجو که‌این فرمان تاثیر زیادی در دستگاه لیزر تارنما شما خواهد داشت .

رضایت بازدیدکنندگان : نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بخش اعظم به شما این امکان را می‌دهد که مطالب بیشتری در دسترس بازدیدکنندگان خویش قرار دهید و این امر موجب رضایت آنان و حضور بیشترشان در وبسایت شما خواهد شد که در جايگاه شما در نتایج جستجوی گوگل تاثیر متعددی خواهد گذاشت .

ارتقا سرعت بار گذاری : کد کمتر به‌این معنی است که شما کدهای مازاد را از صفحات خویش حذف نموده اید و این دستور سرعت بارگذاری وبسایت شمارا به شیوه چشمگیری ارتقا خواهد اعطا کرد .

ایندکس شدن خوب تر : کدهای تمیزتر و نسبت نوشته به کد ( Text to HTML ) بالاتر ایندکس کردن وب سایت شما را برای موتورهای جستجو پرسرعت و راحت می‌کند . به عبارت دیگر موتورهای کاوش شیفته متن می‌باشند و هیچ دسته محتوایی برای آنها به اندازه‌ی نوشته خیلی مهم نیست .